בר מצווה בכותל,  מתופפים בכותל,  תופים לכותל

מתופפים בכותל | האוטו שלנו גדול ואדום

בס"ד

שלום לכולם

לאתר הבית לחץ כאן

מתופפים בכותל - רמי אוטו אדום

הפוסט הזה מוקדש לרמי בעל האוטו האדום אשר דואג לכל באי הכותל ובמיוחד לנו, מתופפים בכותל, וכמעט אין אורח של בר מצווה בכותל שלא עובר דרך רמי בעל האוטו האדום.

רמי, בעל האוטו האדום, הוא מוכר את מרכולתו ומתפרנס ממכירה לאנשים אשר מגיעים לכותל במהלך השבוע.

רמי מגיע כמעט כל יום לכותל והוא מעין גלגל הצלה לבאי הכותל, מפני שהוא היחידי שמוכר שם שהוא יהודי ושומר שבת וכל מרכולתו כשרה למהדרין.

חס ושלום, בלי לפגוע, אבל ישנם אנשים שחשוב להם כשרות, עבודה עברית, ולקנות רק מיהודים, כמובן שאנו מכבדים את כולם.

אנו מתופפים בכותל אשר באים לשמח חתני בר מצווה, מסתובבים ברחבי שער האשפות, ורמי בעל האוטו האדום הוא מעין עוגן לפעילותנו מסביב.

אם זה הקפה והעוגיות בבוקר הכולל שיעור תורה שאחד הנגנים מעביר בתורתו של רבי נחמן מברסלב, ולאחר מכן מים בימים החמים וארטיקים ושלגונים בשביל הכיף, או מחסה לציוד ולנו בימי הגשם הסוערים.

בשבילנו, מתופפים בכותל, מספיק רק להגיע למקום המפגש של רמי בעל האוטו האדום, ומשם הכל יוצא בזרימה. שם אירועים נסגרים, שם יוצאים לתהלוכות, שם קובעים עם האורחים, שם גם אוכלים ושותים, ושם גם יושבים עם החבר'ה של מתופפים בכותל ומעבירים חוויות.

ימים שרמי לא מגיע לכותל, אנחנו צוותי המתופפים בכותל מרגישים כאילו חסר משהו בנוף הכותל. האוטו האדום שאפשר ממרחקים לראותו. כמובן שבאותו היום כמעט כל הנגנים בצום לא מתוכנן.

האוטו האדום של רמי הוא כל כך בולט בשטח, ויושב במקום הכי אסטרטגי בשער האשפות, ממש על השער, לכן אנו צוותי מתופפים בכותל קובעים שם עם המשפחות, משום שאין סיכוי שהם יפספסו את האוטו האדום הבוהק.

אצל רמי, אתם המשפחות אשר באות לחגוג בר מצווה בכותל תוכלו למצוא  סוכריות לזרוק על החתן, שמרוב לחץ שכחו אותם בבית או באוטובוס. דבר נוסף שאפשר לבקש מרמי זה סנדויצים לאורחים, כמובן יום או יומיים מראש כדי להתארגן בהכנה, והמחירים עממיים לגמרי.

לסיכום, יש את רמי בעל האוטו האדום, שמבחינתנו, צוותי מתופפים בכותל הוא נמצא בגלוית הכותל באמצע.

בגלויות של הכותל שאין את רמי בעל האוטו האדום, כנראה הורידו את בפוטושופ.

תודה

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *