בר מצווה בכותל,  בר מצווה בכותל עם בלונים,  מתופפים בכותל,  מתופפים לכותל

בר מצווה בכותל עם בלונים

בס"ד

שלום לכולם

כידוע, ישנם את תהלוכות בר מצווה בכותל עם תופים ושופרות אשר מלוות את החתן, המשפחה, וכל האורחים לכיוון הכותל.

אלו תהלוכות מוצלחות מאוד, ובעזרת תופים ושופרות נוצר מן חיבור והרמוניה בין כל חברי המשפחה והאורחים, וזו שמחה שקשה לתאר במילים.

אלו תהלוכות בר מצווה בכותל שאם הייתי צריך להגדיר אותם או לתת להם שם או המחשה, הייתי ישר חושב על מרים הנביאה בזמן קריעת ים סוף.

מרים הנביאה בזמן יציאת מצריים, כאשר עם ישראל חצה את ים סוף, יצאה בתופים ובמחולות, מה שנותן לנו להבין שתוף או תופים אלו כלים מאוד עוצמתיים אשר כבר היו לפני אלפי שנים בזמן גלות עם ישראל במצריים, ועכשיו שיש חירות וחופש מרים הנביאה יוצאת בתופים ובמחולות, משהו שמסמל את שיא השמחה.

גם כאן בתהלוכות בר מצווה בכותל, אנו צוות המתופפים לכותל יוצאים בתהלוכות של תופים ומחולות ומבחינתנו זוהי שיא השמחה, אני מניח שגם למשפחה ולאורחים כאשר הם מרגישים את כל החיבור והשמחה האין סופית.

לאחרונה, משפחות רבות שואלות אותי, "איך אני משדרג את האירוע?", אני עונה להם שלתהלוכת בר מצוה בכותל לא צריך יותר מתופים ושופרות, אך בכל זאת המשפחות רוצות לשדרג את התהלוכה בנוסף לחבר'ה של מתופפים בכותל.

כנראה שזה שחייה עם הזרם ואין מה לעשות, תמיד צריך חידושים. אז חבר'ה החידוש הבא שלנו הוא בלונים.

בר מצווה בכותל עם הפרחת בלונים
בר מצווה בכותל עם הפרחת בלונים

כידוע, כל הילדים אוהבים בלונים, בלונים ישר נותן לנו הרגשה של שמחה, יום הולדת, חאפלה, מצב רוח, והנה עכשיו בלונים נכנסים גם לתהלוכות בר מצווה בכותל.

אז בואו אספר לכם איך כל העינין הולך: בתחילה כל תהלוכת בר מצווה בכותל זורמת כרגיל, כאשר מתחילים בתרועות שופר, ברכות לחתן בשיתוף כל האורחים, ולאחר מכן קצב של תופים ושופרות וריקודים עם כל הקהל לכבוד חתן בר המצווה.

לאחר מכן לפני שמתחילים בתהלוכה עצמה, אנחנו מחלקים לכל אחד מן המשתתפים בלון, כמובן שאפשר להזמין בלונים בצבעים שונים ומגוונים.

במשך כל התהלוכה אתם האורחים והמשפחה תופסים את הבלונים ביד, נראה מעולה בתמונות וגם בווידאו.

לקראת סוף תהלוכת בר מצווה בכותל אנו עוצרים את התהלוכה ואז עורכים טקס הפרחת בלונים, כאשר כל משתתף מביע משאלה בלב או ברכה בלב ואז כולנו ביחד משחררים את הבלונים בזמן תרועות השופר. לאחר מכן אנו מקבלים תצפית של בלונים שעולים השמימה עם כל המשאלות של כולנו.

לאחר טקס הפרחת הבלונים ממשיכים בתהלוכת בר מצווה בכותל כרגיל עם תופים ושופרות ושמח.

זהו החידוש הבא – בר מצווה בכותל עם טקס הפרחת בלונים.

תודה לכולם – נתראה בשמחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *