בר מצווה בכותל,  עליה לתורה בכותל,  צלם לכותל

צלם לכותל

להזמנות 0523-200401 אושרי פיס

שלום לכולם

זה הזמן להנציח את הרגעים היפים הללו. זה נקרא לייקר את הרגע לשנים רבות, כאשר תפתחו את אלבום התמונות של בר המצווה בעוד 10 שנים, אתם תתרגשו מהרגעים היפים עם כל המשפחה המורחבת. תתבוננו על התמונות והם יספרו לכם סיפור.

מתופפים לכותל

לא הרבה יודעים, אבל צילום אירוע בכותל מתחלק גם לתת קטגוריה שהיא עריכת התמונות. אירוע בכותל בדרך כלל לוקח שלוש שעות מרגע ההגעה עד רגע העזיבה. עריכת התמונות לאחר מכן לוקחת בערך פי שלוש מהזמן הזה. כלומר לערוך תמונות של אירוע בר מצווה בכותל לוקח בערך עשר שעות עד לרמה מעולה.

עריכת תמונות זה אחד הדברים החשובים ביותר בכדי לקבל חומר שהוא ברמה מעולה. אפשר לערוך תמונה בינונית מינוס לתמונה מעולה. הכל דרך העריכה. עריכה בתוכנה המתקדמת ביותר של לייטרום קלאסיק.

כאשר אני חוזר לסטודיו שלי בתור צלם מאירוע בר מצווה בכותל, קודם כל אני מגבה את התמונות בשני כוננים נפרדים. שלב שני אני ממיין את התמונות שאני רוצה לערוך. שלב שלישי אני מתחיל לערוך את התמונה לפי חיתוך מדויק של הקומפוזיציה. שלב רביעי זו הבחירה של התמונה להיות בצבע או בשחור לבן. שלב חמישי זה ממש להתייחס אל התמונה כציור, ודרך המברשות בתוכנת הלייטרום אני צובע, מחזק, מחשיך, מאיר את האובייקטים שאני רוצה. שלב ששי זה לסגור את התמונה בכל מיני אופציות. כמו מיסוך תמונה, חיזוק צבע, חיזוק קונטרסט, חיזוק אווירה.

בום…… התמונה מוכנה ועכשיו אפשר לעבור לתמונה הבאה. באירוע בר מצווה בכותל יהיו בערך 300 תמונות ברמה מעולה שרובם בצבע וחלקם בשחור לבן.

ליחצו כאן לגלריית התמונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *