בר מצווה בכותל,  מתופפים לכותל,  תופים ושופרות לכותל

מתופפים לכותל על הגובה

בס"ד

שלום לכולם

כידוע אנחנו צוותי מתופפים לכותל משמחים חתני בר מצווה בימי שני, חמישי וראשי חודשים.

את התהלוכות לחתני בר מצווה בכותל אנחנו עושים באהבה עם הרבה שמחה והתרגשות, וכל אירוע הוא מיוחד בפני עצמו.

צוותי המתופפים לכותל פוגשים את המשפחות באחד השערים של הכותל, שהם שער ציון או שער אשפות, ומשם עורכים תהלוכות שמחות עם תופים ושופרות בכותל.

אבל…. הרבה אנשים שואלים אותי וכמובן את צוותי המתופפים לכותל האחרים – "מה אתם עושים בשאר השבוע?" או "מה אתם עובדים רק יומיים בשבוע?".

אז חבר'ה, ברצוני לומר לכם בשם כל צוותי המתופפים שעורכים בר מצווה בכותל, אנחנו עובדים קשה, אנחנו עובדים ביצרתיות, אנחנו עובדים בעבודות שונות ומשונות חוץ מתהלוכות בר מצווה בכותל בימי שני וחמישי וראשי חודשים ועובדים קשה.

מתופפים לכותל - על הגובה
מתופפים לכותל – על הגובה
ברצוני לשתף אתכם בשני חבר'ה מקסימים, אהוד עמרם ורשי בר רשי, אשר הם צוות יד ימין של תופי שמחה – מתופפים לכותל, אשר בזמנם הפנוי כאשר אינם משמחים חתני בר מצווה בכותל, הם בונים פרגולות מעץ, וזוהי עבודה מאתגרת, יצירתית עם הרבה קושי פיזי להרמת העצים וקידוח החורים בקירות כדי לתפוס את העצים.כידוע, עבודה בעץ היא מאוד מאתגרת ומאוד יצירתית, ומה שיוצא מכל עבודה הוא משהו שונה ומשונה ומיוחד, וכל עבודה ובנייה בעץ היא משהו אחר לגמרי מהעבודה הקודמת. כך אפשר להשוות את העבודה בעץ לעבודת מעגל מתופפים לכותל, כאשר כל אירוע בר מצווה בכותל הוא שונה מהאחר. אם זה סוג משפחה שונה, אם זה כמות האנשים, אם זה תנאי מזג אוויר שונים. וכך היצירתיות מתבטאת שכל אירוע בכותל או כל עבודה בעץ היא יחידה ומיוחדת, ואין שני לו.

תמונה זו של צוות תופי שמחה – מתופפים בכותל צולמה בביתי, כאשר שלושתנו בנינו פרגולה מעץ. התחלנו את העבודה ב-7 בבוקר וסיימנו ב-7 בערב. היה כל כך כיף, חוויה יצירתית וחברית כל כך נעימה וכייפית, וזכינו צוות תופי שמחה לחוות משהו נוסף ביצירתיות שהוא שונה מתהלוכות בר מצווה בכותל. אחד צבע את העצים, השני סיתת את האבנים, השלישי חתך את העצים,וכך שלושתנו יצאנו לג'ם סיישן עם ניגון על העצים במקום ניגון תופים ושופרות בכותל.

אז חבר'ה, כאשר אתם רואים צוותים של מתופפים בכותל עובדים בתהלוכות של בר מצווה או מחכים למשפחות שיגיעו, קודם כל אל תחשבו שזו עבודה קלה, זוהי עבודה קשה מאוד שמתוגמלת בהרבה שמחה ואנרגיה חיובית שממלאת אותנו בחיוכים.האנרגיה החיובית והשמחה אומנם ממלאים אותנו להמשך כל השבוע ובשבילנו זה כמו אוויר לנשימה, אבל לסחוב תוף על הכתפיים ששוקל 10 קילו למשך 4-5 שעות זה משהו לא קל בכלל.אבל בכל זאת אתם שואלים " ומה עושים בשאר השבוע? "

בשאר השבוע – מתופפים לכותל על הגובה.

תודה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *