בר מצווה בכותל,  מתופפים בכותל,  מתופפים לכותל,  תופים לכותל

מעגל מתופפים לכותל או קופירייטר

בס"ד

שלום לכולם

המאמר הבא אני כותב בעקבות מחשבה שבאה אליי בשבועות האחרונות.

שמי אושרי פיס, ואני בעל להקת מתופפים שנקראת תופי שמחה אשר רוב עיסוקי הוא מסוג אירועים של מתופפים בכותל או מעגל מתופפים לאירועים.

מה שאני עושה ביום יום הוא לארגן לוגיסטיקות של אירועים למקומות שונים בארץ, אם זה מעגל מתופפים לבתי ספר בכל חלקי הארץ, אם זה בר מצוות או חתונות באולמות, או אם זה בר מצווה בכותל אשר משתמשים בשירותנו של מתופפים בכותל.

רוב עבודתי ורוב הפרסום היה ועדיין מפה לאוזן, וכמובן כרטיסי ביקור איכותיים עם גימיק כמו ברכת הבית או ברכת הכוהנים. אורח שהיה באירוע ואח"כ ממליץ לחבר, זה הפירסום הכי טוב והכי עובד.

לאחרונה בניתי אתר חדש באינטרנט. למרות שאני מגדיר את עצמי כאיש אדמה ולא כאיש הייטק, אין מה לעשות, לפעמים הזרם חזק מדיי ואנו נסחפים איתו מבלי להרגיש.

לאחר שסיימתי את בניית האתר באמצעות חברת בידור טי וי אשר בגדול היא מעין בית חם לאומנים וליוצרים כמוני, גיליתי שצריך לקדם את האתר במילות מפתח כמו: מתופפים בכותל,בר מצווה בכותל,מעגל מתופפים וכדומה.

כי אם אין קידום מבחינת האתר, הוא לא כל כך מועיל לאנשים שמחפשים את מה שאתה מציע לפרנסתך.

איש מחשבים מצוות בידור טי וי אשר עזר לי לבנות את האתר נתן לי כמה טיפים איך אפשר לעלות את האתר במנוע החיפוש בגוגל למקומות גבוהים, וכאשר מישהו מחפש את הערך מתופפים בכותל או בר מצווה בכותל, האתר יעלה במקומות טובים ולא דיי אחרונים. במילה אחרת מן מרוץ של מחשבים.

הטיפ הוא לכתוב פעם, פעמיים בשבוע מאמר בנושא הקשור לעבודתך ולתוכן האתר. במקרה שלי זה מתופפים בכותל או בר מצווה בכותל, אשר אלו מילות החיפוש אשר אני רוצה לקדם.

בקיצור, אני יושב מול המחשב, פעמיים בשבוע ופשוט כותב מאמרים על מתופפים בכותל, והאמת אני דיי נהנה, גיליתי בתוכי צד אחר שלא הכרתי, שהוא צד הכתיבה.

אישתי מדי פעם שואלת אותי, 'תגיד באיזה תחום אתה עובד, מתופפים בכותל או קופירייטר של אתרים? '. אני עונה לה – 'שניהם, אני דיי נהנה'.

מה שרציתי לומר זה שאם אתם חושבים שלבנות אתר זה קל, אתם צודקים זה מאוד קל, ובתוך שבוע יש לכם את האתר יפה. אבל כדי לקדם את האתר צריך הרבה מאוד סבלנות לכתוב מאמרים, או שפשוט אתם משלמים הרבה מאוד כסף לחברה חיצונית כדי שתקדם לכם את מילות החיפוש אשר תרצו לקדם, כדי שהאתר יעלה במקום גבוה.

לסיכום, רוב עבודתי היא מעגל מתופפים בכותל, אבל עבודת הקופירייטר נכנס איכשהו, וזה תחביב אשר חוסך לי הרבה כסף. מזל שאני נהנה.

תודה, נתראה בשמחות של מעגל מתופפים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *