מתופפים לחתונה

להזמנות: 0523-200401

תודו שחתונה זה אחד האירועים הכי מרגשים. וכמובן שהזמנת מתופפים לחתונה רק תעצים את ההתרגשות והשמחה, בשלוב כל הקהל והמשפחה, עם הרבה קדושה אין סופית, אשר ידברו עליה גם בעוד 10 שנים.
התקליטן מכריז על תחילת החופה, אנו, צוותים של מתופפים לחתונה, עומדים משני צידי החופה בלבוש לבן מלכותי, תוקעים תרועות שופר לפתיחת שערי שמיים,  והנה, הרגע המקודש מתחיל בשמחה אוטנטית כמו פעם, בזמן מרים הנביאה שיצאה בתופים ובמחולות.

החתן נכנס עם ההורים אל תוך האולם, אנו, צוות המתופפים לחתונה נקבל אותם בקצב תופים סוחף בשלוב שירי שמחה מסורתיים, שנשיר וננגן בשיתוף עם כל האורחים והמשפחה. אף אחד מן האורחים לא יישאר אדיש!

לאחר מכן נחזור לקבל גם את פני הכלה והאמהות בקצב תופים ושופרות, שירים וניגונים, או שנשתלב עם ברכת הכלה והשיר כניסה שהכלה בחרה. כמובן שבחלק הזה ההתרגשות מתעצמת והשמחה מרקיעה שחקים.

בזמן הקדוש של כיסוי פני הכלה עם ההינומה, נפתח את שערי שמיים בתרועות שופר, כי זה זמן קדוש לבקש כל מה שנרצה ונחפוץ. לאחר מכן נפצח בשירים וניגונים בשתוף כל הקהל והמשפחה.

בזמן שבירת הכוס, אנו צוות המתופפים לחתונה של תופי שמחה, נדאג לקצב טוב, לשירים שמחים, לתרועות שופר ולאווירה מרוממת וקדושה. וכל החלק של הנשיקות והמזל-טוב יקבל ריחות של ניחוחות יהודים מסורתיים.

אז נכון, חתונה זה אירוע מקודש ושמח. כדי להעצים את חווית השמחה מומלץ לשלב צוות של מתופפים לחתונה, אשר רק יעלה לכם את קצב השמחה והמורל בשתוף האורחים, המשפחה וכמובן הזוג המלכותי שנוסף לבית ישראל.

להזמנות ובירורים נוספים ניתן ליצור קשר עם תופי שמחה, צוותים של מעגל מתופפים לחתונה, אשר מומחים בעריכת חופות מסורתיות בניחוח יהודי בשלוב שירים, תרועות שופר, וקצב תופים שמח במיוחד.