מתופפים לאירועים

להזמנות: 0523-200401

מתופפים לאירועים זו המילה האחרונה לכל אירוע שתבחרו לערוך. העיקר שיהיה שמח, עם הרבה קדושה ואוטנטיות, ושהחבר'ה ידברו על האירוע גם בעוד 10 שנים, כמה היה כיף ושמח עם צוות המתופפים והשופרות.
לכל אירוע שתערכו, אם זה מתופפים ליום בר מצווה בירושלים או שופרות לבית כנסת, אם זה מתופפים לחתונה או מסיבת סוף שנה, אם זה מעגל מתופפים או יום הולדת, אנו מתופפים לאירועים של צוות תופי שמחה, נגיע בלבוש לבן מאוד מיוחד, מסורתי תנכי שרק בתמונות רואים, ואיתכם ביחד נבנה את החלק המוסיקלי של האירוע שלכם, כדי שיהיה הכי שמח שיש והכי מיוחד.

כיום ברוב האירועים אנו שמים לב לחלק של צוותי מתופפים לאירועים שמשדרגים את האירוע בהרבה שמחה וקדושה. אם זה תהלוכת בר מצווה בכותל המשולבת בשירים, תופים ושופרות שבמהלך התהלוכה עוצרים למעגלי ריקודים סוחפים עם כל הקהל והמשפחה, אם זה חתונות אשר משלבות תופים ושופרות לטקס החופה וגם למהלך החתונה עצמה אשר עושים שמח במיוחד, הקצב שמדליק את כל הקהל והשירה הסוחפת של כל האורחים, או אם אלה תרועות השופר שפותחות שערי שמיים לברכות של כולנו.

אז הנה האירוע קרב, ההתרגשות גדולה, אנו, צוות תופי שמחה, מתופפים לאירועים, נשמח לשמח גם אתכם עם תופים ושופרות.
וכמובן… בעוד 10 שנים אף אחד לא יזכור את האוטובוס הממוזג או את הסטייק והסלטים. מה שיזכרו זה את המתופפים של האירוע בליווי השופרות.
לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר עכשיו.