מעגל מתופפים

להזמנות: 0523-200401

מעגל מתופפים הוא מפגש מיוחד שיעשה לכם את האירוע עם הרבה חן ושמחה אמיתית מלב אל לב.
יש הטוענים שמעגל מתופפים הוא פטנט של עם ישראל:
בזמן יציאת מצריים לאחר שבני ישראל חצו את ים סוף, מרים הנביאה יצאה בתופים ובמחולות,
ומשם אנו מבינים שמעגל מתופפים הוא משהו שמח, מלכד ועוצמתי במיוחד, אשר מחבר את כל עם ישראל לקדושה, טהרה ושמחה אמיתית.
בהמשך הדרך אנו פוגשים מעגל מתופפים גם בימי בית המקדש כאשר הלויים היו מנגנים ושרים בזמן העלאת הקורבנות, וגם כאן אנו פוגשים בחיבור, הרמוניה וקדושה.

מעגל מתופפים לילדיםמתופפים לבר מצווה באולם

כיום מעגל מתופפים התעצם בארצנו בעשרים השנים האחרונות, ובהרבה אירועים כמו חתונות אנו פוגשים צוותים של מעגלי מתופפים אשר מלווים את החתן והכלה לחופה בתרועות שופר וקצב תופים סוחף המלווה בשירה עם כל האורחים והמשפחה, או בתהלוכות בר מצווה בכותל  צוותים של מעגלי מתופפים אשר מלווים את חתני בר המצווה לכבוד עליה לתורה בכותל.

מעגל מתופפים מתאים לכל סוג של אירוע כמו בר מצווה בכותל, חתונה, ימי הולדת, או למפגשים אחרים כמו ימי כיף, ימי גיבוש וקייטנות לילדים.

פעילות נוספת של מעגל מתופפים, מעבר לניגוני השמחה, הוא מעגל קבוצתי בו כל המשתתפים יושבים במעגל וכל משתתף מקבל תוף ובמשך כשעה נלמד מקצבים, נשיר שירים, נשחק משחקים של קצב וריתמיקה על התוף.

מקצבים אלו אשר נלמד על התוף הם מקצבים פשוטים אשר כל אחד יכול לנגן אותם, וגם בשעות הפנאי אפשר לנגן אותם על השולחן במטבח בשלוב שירים אשר נלמד.

אנו להקת מתופפים, תופי שמחה, מבצעים פעילות רחבה של מעגלי מתופפים במקום מגורנו – גוש עציון, אך מגיעים לכל הארץ בעזרת צוותים שפרוסים בכל רחבי הארץ.

תוף זה ראשי תיבות של תמימות ופשיטות ולמעגל מתופפים לא צריך יותר מזה, פשוט צריך להרגיש את פעימות התוף, שהם בעצם פעימות הלב.

מעגל מתופפים זו חוויה של ליכוד, הקשבה ועוצמה של הביחד, כי כאשר אנחנו ביחד אנחנו הכי חזקים.